Logo

SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021 vol.5 (KONFERENCJA ON-LINE BEZPŁATNA)

Date

Tuesday, March 23, 2021

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Reprezentuję:
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Pracuj zdalnie i rozwijaj swoje kompetencje 

SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021 v.5

(KONFERENCJA ON-LINE - BEZPŁATNA) 

"Nowe wymagania i najważniejsze aspekty w projektowaniu, modernizacji i budowie obiektów medycznych w czasie i po pandemii Covid-19"

SPOTKAJMY SIĘ ON-LINE 

Zarezerwuj swój czas

23 marca 2021,  wtorek o godz. 10.00

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji ON-LINE (SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2021) w temacie zarządzania i bezpiecznego prowadzenia inwestycji medycznych podczas Covid19, a także nowych wymagań jakie staną przed projektantami i wykonawcami obiektów medycznych. Konferencja odbędzie się w dniu 23 marca 2021 o godz. 10.00.

Skuteczne zarządzanie projektem i  infrastrukturą techniczną ma kolosalne znaczenie w globalnym spojrzeniu na szpital czy placówkę medyczną i bez sprawnego działania tzw. pionu technicznego niemożliwe jest efektywne funkcjonowanie obiektu medycznego. Pandemia każe także podejść inaczej do wcześniej stosowanych założeń i rozwiązań. Poruszymy w jednym czasie i miejscu szereg zagadnień  z jakim wyzwaniem wiąże się budowa lub modernizacja obiektu medycznego na przykładzie kilku wybranych inwestycji szpitalnych. Pokażemy również kilka rozwiązań, które na trwałe wpiszą się w realizację inwestycji w przyszłości, gdzie o efekcie końcowym oprócz współpracy architektów i personelu medycznego oraz ich wykonawców dużą rolę bardziej niż kiedykolwiek odgrywać będą kwestie bezpieczeństwa mające wpływ na sprawne funkcjonowanie szpitala i placówki medycznej.

Nie zabraknie też tematów w obszarze zagadnień związanych z rolą infrastruktury technicznej, aparatury medycznej, bezpieczeństwa sanitarnego i epidemiologicznego oraz wyposażenia obiektów ochrony zdrowia w dobie pandemii "koronawirusa"

Konferencję poprowadzą doświadczeni prelegenci i goście specjalni wydarzenia, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji. Podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, pomocnym w realizacji coraz bardziej wymagających projektów medycznych i ich przystosowania do zmieniających się warunków epidemiologicznych. Wyjaśnią także poruszane zagadnienia w oparciu o aktualny stan prawny, wymagania sanitarne i techniczne oraz przedstawią konkretne przykłady realizacji i zastosowań również w kontekście podwyższonych wymogów epidemiologicznych.


PATRONAT MEDIALNY

PROGRAM KONFERENCJI

szczegóły już wkrótce

Trwa aktualizacja programu

W programie m.in.
- Wielokierunkowość działań w zakresie  ochrony sanitarnej, na przykładzie rozwoju technologii oświetleniowej i  oczyszczania powietrza (oczyszczanie powietrza światłem)
• Zagrożenia dzisiejszego świata, jakim oprócz epidemii koronawirusa jest  również zanieczyszczone powietrze • Wykorzystanie istniejącej infrastruktury oświetleniowej do poprawy bezpieczeństwa i  jakości powietrza w budynkach . Omówienie rozwiązań z wykorzystaniem  • Opraw  oświetleniowych z funkcją oczyszczania powietrza, • Opraw oświetleniowych z funkcją sterylizacji powietrza • Urządzeń  mobilnych  do oczyszczania i sterylizacji powietrza • Automatycznych opraw oświetleniowych
- Realizacja kompleksowych inwestycji na przykładzie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Wprowadzenie do zastosowania technologii BIM w realizacji kompleksowych projektów medycznych
- Drzwi drewniane medyczne dla szpitali i obiektów zdrowia
- Wysoka niezawodność w służbie zdrowia – zasilanie gwarantowane, zdalne monitorowanie IT i klimatyzacja precyzyjna
- Bezpieczeństwo Instalacji Fotowoltaicznych stosowanych w Służbie Zdrowia
- Rozwiązania izolacji technicznych umożliwiające oszczędność energii i komfort akustyczny w obiektach opieki zdrowotnej (Izolowanie urządzeń mechanicznych poprawia nie tylko wydajność cieplną, ale zapewnia niezawodną eksploatację, spełnia wymagania higieniczne i przeciwpożarowe)

Kto powinien wziąć udział? 

Architekci, Projektanci, Konstruktorzy • Projektanci wg branż:  projektanci instalacji sanitarnych, projektanci inst. elektr.i zasilających, projektanci oświetlenia....• Dyrektorzy Szpitali, Placówek Medycznych (publicznych, niepublicznych) • Dyrektorzy działów techniczno-eksploatacyjnych • Kierownicy działów utrzymania i zakupu aparatury medycznej • Szefowie działów zamówień publicznych • Dyrektorzy (kierownicy) działów IT • Szefowie działów finansowych i księgowych oraz dyrektorzy administracyjni • Rzeczoznawca ds. ppoż • Elektroinstalatorzy, Energetycy • Automatycy i integratorzy systemów budynkowych • Serwisanci/ Montażyści/Instalatorzy • Nadzór budowlany, Inspektorzy ds. bhp i ppoż • Firma wykonawcza/ Generalny wykonawcy
______________________________________________________________

Konferencja ON-LINE będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, a Eksperci występujący na co dzień w roli Inwestora, Inwestora Zastępczego i Kompleksowego Dostawcy w zakresie budowy i rozbudowy obiektów szpitalnych wypowiedzą się jak prowadzić inwestycje medyczne, jak wygląda ich przebieg oraz newralgiczne punkty zwłaszcza podczas realizacji w czasie pandemii. Prelegenci będą do Państwa dyspozycji za pośrednictwem czatu, by na żywo odpowiadać na nurtujące pytania, tak więc będzie okazja dostępu do wiedzy z pierwszej ręki w  tym obszarze.
Presenter

Operator Organizacyjny: DND Project

Zapraszamy do udziału w konferencji ON-LINE. To spotkanie 1:1 przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Przed nami solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania obiektami budowlanymi ze względu na ich typ i przeznaczenie. Szereg ważnych i praktycznych zagadnień w jednym czasie i miejscu popartych wiedzą, przepisami i doświadczeniem Prelegentów.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przez Organizatora znajdziesz tutaj