Logo

SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2020 vol.3 (KONFERENCJA ON-LINE BEZPŁATNA)

Date

Tuesday, October 27, 2020

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

convert to my timezone
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Reprezentuję:
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Pracuj zdalnie i rozwijaj swoje kompetencje 

SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2020 v.3

(KONFERENCJA ON-LINE - BEZPŁATNA) 

"Najważniejsze aspekty projektowania, modernizacji i budowy przestrzeni szpitalnych w związku z epidemią COVID-19 na przykładzie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jako placówki "koordynującej"

SPOTKAJMY SIĘ ON-LINE 

Zarezerwuj swój czas

27 października 2020, wtorek o godz. 10.00

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji ON-LINE (SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA 2020) w temacie zarządzania i bezpiecznego prowadzenia inwestycji medycznych podczas Covid19, która odbędzie się w dniu 27 października o godz. 10.00 ze specjalnym udziałem przedstawiciela "Giganta Medycznego" Dyrektora  Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Pana Marcina Jędrychowskiego, który przyjął zaproszenie do udziału w wydarzeniu i z którym przeprowadzimy na żywo wywiad podczas konferencji z możliwością zadawania pytań od uczestników konferencji

Skuteczne zarządzanie projektem i  infrastrukturą techniczną ma kolosalne znaczenie w globalnym spojrzeniu na szpital, placówkę medyczną i bez sprawnego działania tzw. pionu technicznego niemożliwe jest efektywne funkcjonowanie placówki medycznej. Poruszymy w jednym czasie i miejscu szereg zagadnień związanych z  problemami współczesnej służby zdrowia na przykładzie aktualnie największej inwestycji zrealizowanej w ochronie zdrowia, tj. budowy oraz wyposażenia Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prelegenci poruszą m.in. kwestie projektowania nowoczesnego akademickiego obiektu ochrony zdrowia, gdzie o efekcie w znaczącym stopniu decyduje współpraca architektów i personelu medycznego oraz ich wykonawców. 

Omówią zagadnienia związane z przygotowaniem inwestycji medycznych w kontekście niewystarczających środków budżetowych. Powiedzą co decyduje o wyborze dostawcy, jak wyglądają przygotowania do procedur przetargowych oraz jakie czynniki mają wpływ na uniknięcie błędów przy doborze aparatury medycznej i z jakim wyzwaniem wiąże się budowa lub modernizacja szpitala uniwersyteckiego. Nie zabraknie też tematów w obszarze zagadnień związanych z projektowaniem i modernizacją obiektów medycznych oraz rolą infrastruktury technicznej, aparatury medycznej, bezpieczeństwa sanitarnego i epidemiologicznego oraz wyposażenia obiektów ochrony zdrowia w dobie pandemii "koronawirusa"

Konferencję poprowadzą doświadczeni eksperci i goście specjalni wydarzenia, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji. Podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, pomocnym w realizacji coraz bardziej wymagających projektów medycznych i ich przystosowania do zmieniających się warunków epidemiologicznych. Wyjaśnią także poruszane zagadnienia w oparciu o aktualny stan prawny i wymagania sanitarne, techniczne oraz przedstawią konkretne przykłady realizacji i zastosowań również w kontekście podwyższonych wymogów epidemiologicznych.


PATRONAT MEDIALNY


GOŚĆ SPECJALNY KONFERENCJI 

Marcin Jędrychowski

 Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

PROGRAM KONFERENCJI


09:00 Logowanie do pokoju, rejestracja                                                                                                                                      
10.00 Wprowadzenie, rozpoczęcie - DND Project                                                                                                                     
10:00 WPROWADZENIE (Wywiad z Gościem Specjalnym Konferencji):
Zarządzenie inwestycją z punktu widzenia inwestora instytucjonalnego -
 Wywiad z Panem Marcinem Jędrychowskim Dyrektorem Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie 
10:30 Realizacja kompleksowych inwestycji na przykładzie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - Prelegent: Rafał Niegel, Koordynator Projektów Formed sp. z o.o. sp. k.

Realizacja projektu inwestycyjnego jest procesem, którego niezwykle ważnymi elementami jest właściwe jego zaplanowanie, realizowanie etapów pośrednich, weryfikacja efektów i dobra komunikacja z inwestorem. Dlatego by projekty inwestycyjne sprawnie przebiegały dobrze jest je realizować wg pewnego schematu, wypracowanego w toku doświadczeń. Pokażemy jak sprawnie realizować inwestycje kompleksowo w pięciu kluczowych etapach rozwoju procesu od koncepcji wnętrz po montaż sprzętu.
11:00 Zabezpieczenie placówki medycznej w dobie pandemii COVID-19 - sufity higieniczne zdatne do dezynfekcji i nadające się do sterylnych warunków w szpitalach, laboratoriach i innych obszarach sterylnych - Prelegent:  Piotr Klimek, Dyrektor OWA Polska Sp. z o.o.
11:30 Rozwiązania druku firmy OKI dla segmentu medycznego ​- Prelegent: Patryk Wąsowicz, Product Marketing Manager CEE OKI Europe (Polska)
12.00 Funkcjonalne farby proszkowe o indywidualnie dopasowanych właściwościach ​- Prelegent Marcin Czajka, Dyrektor Sprzedaży i Doradca Architektoniczny IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.
12.30 Nowoczesne rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo higieniczne na blokach operacyjnych - Prelegent dr inż. Marek Miądowicz, Dyrektor Handlowy ALVO Medical, ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
13.00 Wysoka niezawodność w służbie zdrowia dzięki rozwiązaniom Schneider Electric – zasilanie gwarantowane, zdalne monitorowanie IT i klimatyzacja precyzyjna  ​- Prelegent Sebastian Zasina Data Center Solution Architect Schneider Electric
13.30 Bezpieczeństwo Instalacji Fotowoltaicznych stosowanych w Służbie Zdrowia  ​- Prelegent Mariusz Potocki, Commercial Sales Manager SolarEdge Technologies Inc 
14.00 Uzgadnianie projektu budowlanego w zakresie lądowisk dla śmigłowców ratunkowych. Od projektu do eksploatacji  ​- Prelegent Adam Kozłowski Prezes Zarządu Helitech Sp. z o.o.

- Przepisy prawne, uzgodnienia, klasyfikacja  i rodzaje lądowisk
- Projekty lądowisk – przepisy prawne, uzgodnienia z rzeczoznawcami, analizy CFD, wymagania przeciwpożarowe
- Wybór lokalizacji lądowiska – wymagania, analiza przestrzeni,  potrzeby użytkownika/ów, przepisy prawne, uzgodnienia, klasyfikacja  i rodzaje lądowisk.
- Budowa lądowisk – koordynacja budowy z potencjalnymi użytkownikami lądowisk
- Rejestracja lądowiska – instrukcja operacyjna i plan ratowniczy, uzgodnienia w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym oraz wpis do ewidencji lądowisk Cywilnych w Urzędzie lotnictwa Cywilnego
- Eksploatacja lądowisk – przeglądy lądowisk, analiza przestrzeni wraz z przeglądem technicznym, czasookres

14:30 Podsumowanie, zakończenie. Udostępnienie materiałów obecnym na szkoleniu uczestnikom konferencji on-line  - DND Project                                          

Konsultanci Technologiczni

Kto powinien wziąć udział? 

Architekci, Projektanci, Konstruktorzy • Projektanci wg branż:  projektanci instalacji sanitarnych, projektanci inst. elektr.i zasilających, projektanci oświetlenia....• Dyrektorzy Szpitali, Placówek Medycznych (publicznych, niepublicznych) • Dyrektorzy działów techniczno-eksploatacyjnych • Kierownicy działów utrzymania i zakupu aparatury medycznej • Szefowie działów zamówień publicznych • Dyrektorzy (kierownicy) działów IT • Szefowie działów finansowych i księgowych oraz dyrektorzy administracyjni • Rzeczoznawca ds. ppoż • Elektroinstalatorzy, Energetycy • Automatycy i integratorzy systemów budynkowych • Serwisanci/ Montażyści/Instalatorzy • Nadzór budowlany, Inspektorzy ds. bhp i ppoż • Firma wykonawcza/ Generalny wykonawcy
______________________________________________________________

Konferencja ON-LINE będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, a Eksperci występujący na co dzień w roli Inwestora, Inwestora Zastępczego i Kompleksowego Dostawcy w zakresie budowy i rozbudowy obiektów szpitalnych wypowiedzą się jak prowadzić inwestycje medyczne, jak wygląda ich przebieg oraz newralgiczne punkty zwłaszcza podczas realizacji w czasie pandemii. Prelegenci będą do Państwa dyspozycji za pośrednictwem czatu, by na żywo odpowiadać na nurtujące pytania, tak więc będzie okazja dostępu do wiedzy z pierwszej ręki w  tym obszarze.

GOŚCIE SPECJALNI KONFERENCJI

Presenter

Mr Marcin Jędrychowski Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocimu

Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Mgr rachunkowości, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 2002 r. związany zawodowo z Uniwersytetem Jagiellońskim Collegium Medicum, jako specjalista ds. projektów unijnych, a następnie kierownik Działu Rozliczeń Działalności Pomocniczej. W latach 2009-2016 Z-ca Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, później – do kwietnia 2018 r. Kierownik Działu ds. Realizacji Inwestycji „Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim” oraz Pełnomocnik Rektora UJ ds. ww. inwestycji. Członek licznych zespołów odpowiedzialnych za wdrożenie kluczowych dla Uczelni projektów, w tym Zintegrowanego Systemu do Zarządzania Uczelnią SAP oraz Projektu Harmonizacji zarządzania dydaktyką. Przewodniczący zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie i realizację jedynego w Polsce projektu przebudowy i modernizacji domów studenckich w systemie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Członek zespołu ministerialnego odpowiedzialnego za utworzenie Narodowe Centrum Nauki (NCN), a następnie w latach 2010-2011 główny księgowy Centrum. W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie zatrudniony od grudnia 2014 r.

PRELEGENCI KONFERENCJI

Presenter

Mr Rafał Niegel, Koordynator Projektów Formed sp. z o.o. sp. k.

Presenter

Mr Sebastian Zasina Data Center Solution Architect Schneider Electric

Presenter

dr inż. Marek Miądowicz, Dyrektor Handlowy ALVO Medical, ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.

Dyrektor Handlowy w ALVO Medical od 2016 roku, absolwent Politechniki Poznańskiej oraz studiów z zakresu przedsiębiorczości na Uniwersytecie Stanforda. Doświadczony konsultant, menadżer i wykładowca z ponad 20 letnim doświadczeniem w biznesie. Certyfikowany Project Manager i Master of Sales Management. W latach 2013-2016 bezpośrednio odpowiedzialny za nadzór i realizację ponad 100 międzynarodowych projektów z zakresu zabudowy i wykończenia „pod klucz” bloków operacyjnych. Czynny wykładowca uniwersytecki i doświadczony prelegent. Zapalony biegacz i miłośnik kajakarstwa.
Presenter

Mr Mariusz Potocki, Commercial Sales Manager SolarEdge Technologies GmbH

Presenter

Mr Patryk Wąsowicz, Product Marketing Manager CEE OKI Europe (Polska)

Presenter

Mr Marcin Czajka, Dyrektor Sprzedaży i Doradca Architektoniczny IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.

Dyrektor Sprzedaży i Doradca Architektoniczny w firmie IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. Na co dzień przewodzi zespołowi Doradców Techniczno-Handlowych odpowiedzialnych za wsparcie sprzedażowo-techniczne klientów w Polsce oraz krajach nadbałtyckich. Doświadczenie zdobywał pracując w firmach produkcyjnych związanych z branżą chemiczną oraz bezpośrednio z zastosowaniem farb proszkowych. Absolwent Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie na Wydziale Chemii i Podyplomowych Studiów Logistycznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie.
Presenter

Mr Piotr Klimek, Dyrektor OWA Polska Sp. z o.o.

Presenter

DND Project

Zapraszamy do udziału w konferencji ON-LINE. To spotkanie 1:1 przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Przed nami solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania bezpieczeństwem obiektów budowlanych. Szereg ważnych i praktycznych zagadnień w jednym czasie i miejscu popartych wiedzą, przepisami i doświadczeniem Prelegentów.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przez Organizatora znajdziesz tutaj