Logo

KONGRES POŻARNICTWA 2021 vol.9 (Bezpłatna konferencja ON-LINE)

Date

Thursday, August 26, 2021

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Reprezentuję:
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Bezpłatna Konferencja ON-LINE 

BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 

KONGRES POŻARNICTWA  2021 v. 9

Zarezerwuj swój czas

26 sierpnia 2021 (czwartek), o godz. 10.00 

SPOTKAJMY SIĘ ON-LINE 

NOWY TERMIN - NOWE TEMATY

Zapraszamy do udziału w spotkaniu online w ramach konferencji KONGRES POŻARNICTWA FIRE 2021©.  To spotkanie 1:1 przeniesione do wirtualnej rzeczywistości w związku z pandemią koronawirusa. Swym zakresem obejmuje czynną i bierną ochronę przeciwpożarową oraz rozwiązania mające wpływ na bezpieczeństwo  obiektów i osób w nich przebywających. Przed nami po raz kolejny solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania bezpieczeństwem obiektów budowlanych. Szereg ważnych i praktycznych zagadnień w jednym czasie i miejscu popartych wiedzą i doświadczeniem Prelegentów.  

Tylko ważne, bieżące i praktyczne informacje poparte wiedzą i doświadczeniem Prelegentów

Konferencję poprowadzą doświadczeni Prelegenci, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji. Przekażą Państwu wiele ważnych i praktycznych wskazówek, pomocnych w realizacji coraz bardziej wymagających projektów. Wyjaśnią także poruszane zagadnienia w oparciu o aktualny stan prawny i wymagania techniczne, oraz przedstawią konkretne przykłady realizacji i zastosowań. Konferencja ON-LINE będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, a Prelegenci będą do Państwa dyspozycji za pośrednictwem czatu, by na żywo odpowiadać na nurtujące pytania. 

________________________________________

Nie czekaj i już dziś zarezerwuj miejsce


Patronat Honorowy

Szkoła Główna Służby Pożarniczej uczelnią akademicką! - Portal edukacyjny Perspektywy
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Warszawski

Program konferencji 

szczegóły wkrótce

DLA KOGO? 

Kto powinien wziąć udział

Wydarzenie dedykujemy projektantom, architektom, wykonawcom, inwestorom, kierownikom budów i robót, deweloperom oraz specjalistom nadzorującym procesy budowlane, przedstawicielom organów administracji architektoniczno-budowlanych oraz organów nadzoru budowlanego, rzeczoznawcom ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej, specjalistom ds. oceny ryzyka, ppoż. i ubezpieczeń, zarządcom i liderom obiektów w szczególności użyteczności publicznej i komercyjnych, serwisantom, instalatorom, integratorom systemów, inspektorom ochrony przeciwpożarowej jak również innym osobom zajmującym się prowadzeniem inwestycji budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa pożarowego

Presenter

Operator koordynacyjny: DND Project

Zapraszamy do udziału w konferencji ON-LINE. To spotkanie 1:1 przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Przed nami solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania obiektami budowlanymi ze względu na ich rodzaj i przeznaczenie. Szereg ważnych i praktycznych zagadnień w jednym czasie i miejscu popartych wiedzą, przepisami i doświadczeniem Prelegentów.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przez Organizatora znajdziesz tutaj