Logo

HOTELE, BIUROWCE, GALERIE HANDLOWE 2021 (Bezpłatna konferencja ON-LINE)

Date

Thursday, July 29, 2021

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Reprezentuję:
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Bezpłatna Konferencja ON-LINE

HOTELE, BIUROWCE, GALERIE HANDLOWE 2021 vol .2  - BUDOWNICTWO KOMERCYJNE PO COVID19 

Zarezerwuj swój czas

29 lipca 2021, czwartek o godz. 10.00

Przed nami solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania bezpieczeństwem obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Budynki biurowe, hotelowe i centra handlowe w procesie projektowania, budowy i eksploatacji. Konferencja dla Architektów, Projektantów, Kierowników Budów/Robót, Deweloperów, Wykonawców, Instalatorów, Zarządców Obiektów

INWESTYCJE, ARCHITEKTURA, INFRASTRUKTURA, BEZPIECZEŃSTWO, ZARZĄDZANIE to główne kierunki konferencji. 

Jesteś Architektem lub Projektantem? Inwestorem, Deweloperem czy Generalnym Wykonawcą? A może Instalatorem lub Liderem/ Zarządcą obiektu? Jeśli tak? Dołącz do nas 29 lipca 2021 o godz. 10.00 


HARMONOGRAM

Program konferencji 

Projektowanie i dobór rozwiązań dla obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej spełniających standardy zrównoważonego budownictwa i podwyższone wymagania dotyczące bezpieczeństwa 


09.00
10.00
Logowanie do pokoju konferencyjnego, chat, test dostępnych narzędzi, zgłaszanie pytań. Wprowadzenie, rozpoczęcie - Ewa Dziatkowska, Koordynator ds. Projektów, Creator/Moderator DND Project  
10:00 Stal Cor-Ten® i Ruukki® Patina - naturalne rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa miejskiego    Prelegent: Arkadiusz Krześniak, Business Manager Ruukki Polska Sp.z o.o.

Elewacje ze stali Cor-Ten® znajdują zastosowanie w bardzo wielu różnorodnych realizacjach obiektów budowlanych. Mogą to być duże obiekty handlowe, biurowce czy inne reprezentacyjne budynki, ale też małe i proste budynki mieszkalne. Stal Cor-Ten® świetnie odnajdzie swoje miejsce zarówno w obiektach nowych, jak i poddawanych renowacji. Ten materiał można kształtować na wiele sposobów, jest ekologiczny, łatwo poddaje się recyclingowi i nie wymaga konserwacji. Nowością wykorzystującą stal Cor-Ten® jest Ruukki® Patina – innowacyjna płyta warstwowa.

10:30
Projektowanie systemów wykorzystania wody deszczowej w obiektach mieszkalnych i komercyjnych Prelegent: Bartosz Tywonek, Starszy specjalista ds. szkoleń i rozwoju Wilo Polska Sp. z o.o.
11:00
Jak skutecznie zapewnić komfort użytkowania i zabezpieczyć budynki przed niechcianymi zjawiskami przykrych zapachów z kanalizacji, a więc jak zadbać o bezpieczny pobyt osób na obiekcie? - Prelegent: Marcin Biziorek HL Hutterer - Lechner GmbH Biuro techniczne Polska Południowa
11:30 Bezprzewodowa kontrola dostępu w nowoczesnych obiektach - Prelegent: Andrzej Andrzejewski - Access Control Specialist, Marcin Naganowski - Specjalista Ds. Systemów Zabezpieczeń Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

System bazujący na elektronicznych wkładkach z własnym zasilaniem nie wymagający użycia okablowania. Prosty w instalacji, łatwy w administrowaniu i wygodny w użytkowaniu 
12:00    ProtegeGX – Zintegrowany System Bezpieczeństwa i Automatyki dla szerokiej gamy obiektów - Prelegent: Marek Kośmider, Kierownik Działu Systemów Zabezpieczeń MIWI URMET Sp. z o. o.                 

ProtegeGX to wysoko skalowana platforma oprogramowania i sprzętu, pozwalająca na wykonanie Zaawansowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem oraz zapewniająca bezproblemową integrację systemów zabezpieczeń na najwyższym poziomie technologicznym.
Prezentacja przedstawi ogólny zarys systemu oraz jego najważniejsze i najciekawsze funkcje. Poruszone także będą zagadnienia dotyczące projektowania systemu oraz jego integracja z innymi systemami obiektowymi takimi jak CCTV, BMS, Systemy Zamków Hotelowych i inne.                          
12:30    Wykorzystanie własności kabli i przewodów a aktualne regulacje prawne. Nowe konstrukcje kablowe dla hoteli, biur, centrów handlowych - Prelegent: Artur Block, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów HELUKABEL Polska Sp. z o.o.   
13.00 Ochrona odgromowa z zastosowaniem piorunochronów z wczesną emisją lidera „GROMOSTAR” - Prelegent: Łukasz Kot, Kierownik Serwisu ORW-ELS Sp. z o.o.

13.30
Materiały bezhalogenowe jako bezpieczniejsze rozwiązanie dla ludzi i budynków szczególnie użyteczności publicznej - Prelegent:  Maciej Brzeziński, Specjalista ds. tras kablowych KNS KOPOS ELEKTRO PL Sp. z o.o. 

14.00 Podsumowanie. Przekazanie materiałów (prezentacje, katalogi itp.) obecnym uczestnikom konferencji  Ewa Dziatkowska, Koordynator ds. Projektów, Creator/Moderator DND Project                                                  

Konsultanci Rozwiązań Technologicznych


Kto powinien wziąć udział w wydarzeniu:
•    Inwestorzy
•    Deweloperzy
•    Architekci, Konstruktorzy
•    Projektanci
•    Projektanci branżowi
•    Generalni Wykonawcy
•    Rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń ppoż
•    Kierownicy i pracownicy pionów technicznych
•    Integratorzy sytemów m.in. BMS, IT i ppoż
•    Instalatorzy, monterzy, serwisanci, elektroinstalatorzy, energetycy, firmy podwykonawcze
•    Liderzy, Zarządcy nieruchomości komercyjnych

Co czeka rynek komercyjny po pandemii Covid-19?

Pandemia nie zatrzymała rynku biurowego. W skali kraju w budowie pozostaje ponad 1,2 mln mkw. biur, które będą sukcesywnie oddawane w najbliższych latach. – Intensywna działalność inwestorów świadczy o zapotrzebowaniu na nowoczesne powierzchnie biurowe we wszystkich głównych miastach w Polsce. Duża ilość obiektów w budowie zabezpiecza stabilny rozwój rynku oraz dostęp do wysokiej klasy powierzchni na zadawalającym poziomie. Część przygotowywanych projektów typu mixed-use może zmienić swoje funkcje użytkowe lub zostać całkowicie przekształcona co otwiera nowe perspektywy dla dostawców rozwiązań dedykowanych tym obiektom. Badanie przeprowadzone wśród deweloperów i inwestorów nieruchomościowych w drugiej połowie 2021 roku pokazało, że prawie połowa nie zauważyła negatywnego wpływu pierwszych miesięcy pandemii na swoje działania – 38 proc. określiło je jako stabilne, a 9,5 proc. zwróciła nawet uwagę na wzrost dynamiki swoich działań. Wprowadzenie hybrydowego modelu pracy, upowszechnienie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie cyfryzacji i digitalizacji procesów biznesowych, a także wzrost świadomości w zakresie idei well-being to główne trendy, które będą kształtowały rynek powierzchni biurowych w Polsce w 2021 roku. Prognozy dla tego sektora po pandemii wskazują na zarówno połączenie tradycyjnego najmu z coworkingiem, jak i kombinację trybu home office oraz pracy w biurze. Odczuwalna będzie również zmiana w podejściu do projektowania i aranżacji przestrzeni biurowych, a także odwrót od powierzchni typu open space na rzecz mniejszych, zamkniętych biur, na topie są ponadto tematy optymalizacji powierzchni i zmiana form najmu. Zadanie trudne dodatkowe jakie stanęło przed zarządcami biur, to zapewnienie rozwiązań gwarantujących całkowite bezpieczeństwo zarówno właścicielom nieruchomości, jak i ich użytkownikom. O tym i doborze rozwiązań spełniających wymagania zarówno zrównoważonego budownictwa, certyfikacji jak i podwyższonych standardów bezpieczeństwa obiektów będziemy mówić podczas lipcowej konferencji.


PATRONAT MEDIALNY 

Presenter

Główny Patron Medialny: Wortal sztuka-architektury.pl

Sztuka Architektury to...
To wortal, który stworzyliśmy dla architektów, studentów architektury, projektantów –osób, które są lub będą odpowiedzialne za kreowanie przestrzeni. Każdego dnia dostarczamy naszym czytelnikom najświeższych informacji na temat projektów i realizacji z Polski i całego świata, ważnych konkursów i wydarzeń.
Odwiedź portal stworzony dla architektów - przedstawiamy najciekawsze realizacje, aktualności z branży architektonicznej. Dołącz do naszej społeczności!
www.sztuka-architektury.pl

PRELEGENCI I GOŚCIE SPECJALNI 

KONFERENCJI

Presenter

Mr Arkadiusz Krześniak, Business Manager Ruukki Polska Sp. z o.o.

Inżynier budownictwa związany z firmą Ruukki Polska od początku jej działalności w Polsce, czyli od roku 1994. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte na różnych stanowiskach, od handlowca w Dziale Sprzedaży poprzez Marketing Techniczny, zarządzanie Centrami Technologicznymi firmy, prowadzenie Działu Szkoleń Technicznych, zarządzanie portfolio produktów, aż po pracę z kluczowymi klientami. Obecnie główne obszary zainteresowania to obudowy różnego rodzaju dużych budynków: handlowych, logistycznych, energetycznych czy przemysłowych
Presenter

Mr Bartosz Tywonek, Starszy specjalista ds. szkoleń i rozwoju Wilo Polska Sp. z o.o.

Starszy specjalista ds. szkoleń i rozwoju. Od 2012 roku w strukturach firmy Wilo Polska. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Inżynierii Środowiska. Od 7 lat zajmuje się wdrażaniem produktów oraz wiedzy o produktach i aplikacjach pompowych u Klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Presenter

Mr Artur Block, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów HELUKABEL Polska Sp. z o.o.

Od ponad 30 lat w branży elektrotechnicznej. Drogę zawodową rozpoczął w Biurze Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT S.A. – pracowania elektryczna w oddziale gdańskim. Zdobywał doświadczenie w działach Utrzymania Ruchu zakładów produkcyjnych oraz w branży elektrotechnicznej w obszarach sprzedaży. Od lat specjalizuje się w normatywnych jak i praktycznych rozwiązaniach rozdziału energii elektrycznej, sterowania i teletechniki. Od 2006 roku bezpośrednio związany z przemysłem kablowym na stanowiskach Product Managera potem Project Managera. Aktualnie Dyrektor ds.Kluczowych Klientów. Członek Stowarzyszenia Polskich Energetyków O/Warszawski, a także konsultant w czasopismach branżowych. A po za pracą...
Gitara i sztormiak zawsze gotowe na wyzwania – zależnie od sytuacji i bez względu na pogodę.
Presenter

Mr Andrzej Andrzejewski, Access Control Specialist Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Presenter

Mr Marcin Naganowski, Specjalista Ds. Systemów Zabezpieczeń Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Presenter

Mr Maciej Brzeziński, Specjalista ds. tras kablowych KNS, Kopos Elektro PL Sp. z o. o

Presenter

Mr Marek Kośmider, Kierownik Działu Systemów Zabezpieczeń MIWI-URMET Sp. z o.o.

Marek Kośmider - wieloletni pracownik i Kierownik Działu Systemów Zabezpieczeń w MIWI URMET Sp. z o. o., w branży od 20 lat, mgr inż. Politechniki Łódzkiej, kierunku Mikroelektronika
Presenter

Mr Marcin Biziorek, HL Hutterer - Lechner GmbH Biuro techniczne Polska Południowa

Presenter

Mr Łukasz Kot, Kierownik Serwisu ORW-ELS Sp. z o.o.

Presenter

Mrs Ewa Dziatkowska, Moderator/Koordynator Projektu DND Project

Presenter

Operator koordynacyjny: DND Project

Zapraszamy do udziału w konferencji ON-LINE. To spotkanie 1:1 przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Przed nami solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania obiektami budowlanymi ze względu na ich rodzaj i przeznaczenie. Szereg ważnych i praktycznych zagadnień w jednym czasie i miejscu popartych wiedzą, przepisami i doświadczeniem Prelegentów.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przez Organizatora znajdziesz tutaj